Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 23:21
Przeczytaj:
Reklama https://bigbagnagruz.pl/
Reklama Senator RP Beniamin Godyla

„Tygodnik” i Gwardia - kolejny sezon razem

To już czwarty sezon z rzędu, gdy Grupa Mediowa „Tygodnik” i opolska Gwardia łączą swoje siły. Podobnie jak w latach poprzednich wszystkie najważniejsze wiadomości z życia opolskiej drużyny będzie można odnaleźć na łamach „Tygodnika Ziemi Opolskiej” oraz „Tygodnika Krapkowickiego”, jak również na portalach internetowych obu gazet. Zadowolenia z kontynuacji współpracy nie kryją prezes zarządu spółki KPR GO SA Karina Radomska oraz wiceprezes firmy Bastech, wydawcy „Tygodnika Ziemi Opolskiej” i „Tygodnika Krapkowickiego” Konrad Bassek, którzy we wtorek 13 września podpisali umowę partnerską.
„Tygodnik” i Gwardia - kolejny sezon razem

- Bardzo cenimy sobie współpracę z mediami. Tym bardziej satysfakcjonuje nas fakt, że są to również media, które docierają do szerszego grona odbiorców niż tylko mieszkańcy Opola. „Tygodnik Ziemi Opolskiej” oraz „Tygodnik Krapkowicki” to marki medialne, które cieszą się dużym uznaniem w naszym województwie. Dodatkowo pozytywnym aspektem jest to, że osoby, które stoją za tymi markami, są niesamowicie życzliwe, ambitne oraz pełne poczucia humoru, które w tych czasach jest niesamowicie potrzebne – komentuje Karina Radomska.

- Bardzo cieszę się, że Grupa Mediowa „Tygodnik”, w skład której wchodzi m.in. „Tygodnik Ziemi Opolskiej” oraz „Tygodnik Krapkowicki”, kolejny sezon z rzędu będzie wspierać najlepszy klub piłki ręcznej w naszym regionie, jakim niewątpliwie jest KPR Gwardia Opole - mówi Konrad Bassek. - Podobnie jak dotychczas będziemy towarzyszyć gwardzistom podczas wszystkich rozgrywek. Nasi czytelnicy na łamach „Tygodnika Ziemi Opolskiej” i portalu www.tygodnikziemiopolskiej.info oraz na profilu gazety na portalu społecznościowym Facebook będą mogli liczyć na szeroki pakiet informacji związanych z Gwardią Opole. Będziemy informować o najbliższych meczach, relacjonować starcia gwardzistów na wszystkich parkietach w Polsce i nie tylko oraz podsumowywać rozgrywki na każdym etapie. Dzięki naszej ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku medialnym KPR Gwardia Opole w dalszym ciągu może liczyć z naszej strony na wzmacnianie promocji samego klubu oraz wszystkich wydarzeń organizowanych przez klub na terenie całego powiatu opolskiego jak i w sąsiadujących gminach Aglomeracji Opolskiej. Wspólnie z klubem przygotujemy także niespodzianki dla naszych czytelników oraz kibiców „Gangu Kuptela”.

Wszystkich sympatyków opolskiego szczypiorniaka już dziś zachęcamy do śledzenia informacji, które na bieżąco będą pojawiać się na łamach obu naszych gazet oraz na naszych portalach internetowych. Natomiast drużynie Gwardii Opole życzymy powodzenia i zdobywania kompletu punktów we wszystkich meczach rozgrywanych w sezonie 2022/2023. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama