Zakres inwestycji obejmuje wymianę warstwy ścieralnej i wiążącej nawierzchni jezdni, a także wykonanie nowego oznakowania poziomego. Na czas prowadzonych robót wprowadzono ruch wahadłowy, który obowiązuje na remontowanym odcinku. Po zakończeniu prac każdego dnia przywracany jest ruch dwukierunkowy.
Zakończenie remontu zaplanowano na wtorek, 30 czerwca.
Jak poinformowała Agata Andruszewska z opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, prowadzone prace mają na celu poprawę stanu technicznego nawierzchni oraz zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa podróżujących.
Drogowcy apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz uwzględnienie możliwych opóźnień podczas planowania podróży.


Napisz komentarz
Komentarze