Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 23:22
Przeczytaj:
Reklama
Reklama Senator RP Beniamin Godyla

Z miłości do dzieci i natury

Gizela Przybyła przez ponad 40 lat pełniła funkcję dyrektora Publicznego Przedszkola im. św. Franciszka z Asyżu w Naroku z oddziałem w Żelaznej. W tym czasie uczyniła miejsca te przyjazne dzieciom i rodzicom.
Z miłości do dzieci i natury

Gizela Przybyła przekazując stanowisko dyrektora swojej następczyni Justynie Misiek, odchodzi z poczuciem spełnienia, satysfakcji z wykonanej pracy, radości oraz wdzięczności za możliwość bycia w tym miejscu.

- Ktoś kiedyś dał mi szansę, wybierając mnie na stanowisko dyrektora placówki – wspomina. – A ja postanowiłam ją wykorzystać i stworzyć placówkę, w której dzieci będą czuły się wyjątkowo. Zależało mi również na współpracy z ich rodzicami, aby móc z nimi działać na rzecz dobra i rozwoju przedszkolaków. I ten cel udało się osiągnąć. Jako przedszkole mogliśmy na nich liczyć podobnie jak na naszą gminę czy sołectwo. 

Z ekologią i naturą 
Przedszkole w Naroku oraz jego oddział w Żelaznej to placówki edukacyjne, którym bliskie są zagadnienia ekologii. W 2009 roku placówka otrzymała imię św. Franciszka, co było dla jej kierownictwa potwierdzeniem realizowanej misji. 

Szczegóły w aktualnym wydaniu Tygodnika Ziemi Opolskiej z 15 września - e-wydanie dostępne tutaj.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamapromienniki
Reklama
Reklama