Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 23:18
Przeczytaj:
Reklama
Reklama Senator RP Beniamin Godyla

Remont za remontem

Kiedy w czasie wakacji szkoły i przedszkola pustoszeją, do akcji wkraczają fachowcy od remontów. Roboty prowadzone są w placówkach w Nakle, Przyworach, Kosorowicach i w Tarnowie Opolskim.
Remont za remontem

Kiedy w czasie wakacji szkoły i przedszkola pustoszeją, do akcji wkraczają fachowcy od remontów. Roboty prowadzone są  w placówkach w Nakle, Przyworach, Kosorowicach i w Tarnowie Opolskim.

W tym roku w budżecie gminy Tarnów Opolski zaplanowano do wykonania wydatki w szkołach i przedszkolach za ok. 700 tys. zł.  Zakończono już zadanie inwestycyjne związane z modernizacją budynku  Przedszkola Publicznego w Kosorowicach.  Budynek ma nowy dach,  a niedawno wymieniono 11 okien z czego część z nich wyposażona jest w moskitiery i rolety. W ramach prac remontowych odświeżono dodatkowo też dwie sale oraz kuchnię. 

Najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego w Nakle działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej również mogą się już cieszyć z odnowionego pomieszczenia, w którym położono nowe gładzie, pomalowano ściany i sufit, wymieniono podłogę,  drzwi i instalację elektryczną. W szkole  trwają natomiast prace związane z malowaniem korytarzy i schodów, wymianą wykładzin, w dalszej kolejności planowane jest malowanie toalet. 

Szczegóły w aktualnym wydaniu Tygodnika Ziemi Opolskiej z 11 sierpnia - e-wydanie dostępne tutaj.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama