Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 08:21
Przeczytaj:
Reklama IMEX Pellet
Reklama Senator RP Beniamin Godyla

Można pomóc w wydaniu płyty

Mieszkanka gminy Turawa Anna Malek jest artystką. Jej marzeniem jest wydanie płyty ze swoimi autorskimi piosenkami. Można jej pomóc, wpłacając pieniądze na zbiórkę prowadzoną na portalu www.zrzutka.pl. W zamian za okazane wsparcie gwarantuje niesamowitą podróż do jej muzycznego świata. Na wydanie płyty mieszkanka Zawady potrzebuje 40 tys. zł.
Można pomóc w wydaniu płyty
Autor: Fb Anna Malek

Anna Malek z wykształcenia jest wokalistką, aktorką i dziennikarką. Muzyka jest jej wielką miłością.

- Od jakiegoś czasu pracuję nad wydaniem swojej autorskiej, wymarzonej EPki – mówi. - Nie stoi za mną żadne wydawnictwo, które pomogłoby mi w finansowaniu mojej płyty. A jest to bardzo drogie przedsięwzięcie. Produkcja, mastery, miksy, clipy, tłoczenie płyt, promocja i wiele innych czynników, które muszą zostać spełnione, aby osiągnąć cel, są bardzo kosztowne. 

Mieszkanka Zawady jest ćwierćfinalistką 11. edycji programu „The Voice of Poland”. Była również uczestniczką programu „X Factor” (z zespołem Soul City). Jej przygoda w programie zakończyła się w ćwierćfinale. Brała udział w spektaklach w 38. i 39. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Ma na swoim koncie wiele występów i recitali. 

Szczegóły w aktualnym wydaniu Tygodnika Ziemi Opolskiej z 14 lipca - e-wydanie dostępne tutaj.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama