Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 09:13
Przeczytaj:
Reklama IMEX Pellet
Reklama Senator RP Beniamin Godyla

Uderzył mężczyznę, a potem przypadkową kobietę

Policjanci z Opola zatrzymali 39-latka, który podejrzany jest o pobicie 52-latka. W wyniku bójki ucierpiała również przypadkowa kobieta, która została uderzona w twarz po tym, jak odmówiła sprawcy wykonania połączenia komórkowego. Teraz zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Uderzył mężczyznę, a potem przypadkową kobietę
Źródło: adobe stock

Do tych dramatycznych zdarzeń doszło 11 czerwca w okolicach placu Teatralnego w Opolu. Kiedy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres, zastali tam nieprzytomnego mężczyznę, którego w ciężkim stanie pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Z ustaleń policjantów wynikało, że chwilę wcześniej pokrzywdzony został pobity przez mężczyznę, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci znając rysopis napastnika, rozpoczęli jego poszukiwania. Chwilę później mundurowi wylegitymowali podejrzewanego w pobliskim centrum handlowym. 39-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem pokazało, że miał ponad 2 promile.

Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni spożywali wspólnie alkohol. W pewnym momencie wywiązała się między nimi kłótnia, w wyniku której 39-latek miał uderzyć swojego kompana pięścią w twarz. Kolejną jego ofiarą padła przypadkowa kobieta, która została uderzona w twarz po tym, jak odmówiła sprawcy wykonania połączenia z jej telefonu komórkowego.

Szczegóły w aktualnym wydaniu Tygodnika Ziemi Opolskiej z 23 czerwca - e-wydanie dostępne tutaj.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama