Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 01:15
Przeczytaj:
ReklamaIMEX Pellet
ReklamaSenator RP Beniamin Godyla

Są mistrzyniami tańca oraz akrobatyki

Z terenu gminy Prószków pochodzą tancerki oraz akrobatki, które osiągają sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Kolejne sukcesy uczennic szkoły podstawowej w Prószkowie są dowodem na to, że osiągnęły one bardzo wysoki poziom artystyczny.
Są mistrzyniami tańca oraz akrobatyki
Autor: Ramada Team

Team. Jedną z członkiń tej formacji jest mieszkanka gminy Prószków Milena Zdzuj. Dla tancerki te artystyczne zmagania zakończyły się sukcesem. 

Warto zaznaczyć, że członkowie Ramada Team stawali na podium łącznie 10 razy, zdobywając 1 złoty medal, 2 srebrne i 7 brązowych. Jedną z tych osób była Milena Zdzuj. Zajęła 2. miejsce w kategorii solo jazz w grupie wiekowej 13-14 lat. Pod opieką Pawła Michno powstał układ choreograficzny, który zapewnił zawodniczce kwalifikację do mistrzostw Europy, które odbędą się w Macedonii. Ta wysoka lokata umożliwi jej również udział w mistrzostwach świata. W tym roku odbędą się one w Egipcie.

Julia ustanowiła nowy rekord świata
W czerwcu zorganizowano Mistrzostwa Polski Pole Sport, Artistic i Aerial Hoop w Kielcach. Przez trzy dni zmagań w Kielcach zaprezentowało się ponad 370 uczestników. Wśród nich była mieszkanka Prószkowa Julia Dynak związana ze szkołą akrobatyki powietrznej RAMADA w Opolu.

Szczegóły w aktualnym wydaniu Tygodnika Ziemi Opolskiej z 17 czerwca - e-wydanie dostępne tutaj.


Ramada Aerial Arts - Szkoła Akrobatyki Powietrznej


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama