Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 00:25
Przeczytaj:
ReklamaIMEX Pellet
ReklamaSenator RP Beniamin Godyla

Nie miał pieniędzy na komunię, więc kradł katalizatory

Policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Ozimek, który podejrzany jest o kradzieże paliwa, katalizatorów oraz włamanie do pojazdu. Zapytany dlaczego dopuścił się tych przestępstw, tłumaczył, że potrzebował pieniędzy na komunię.
Nie miał pieniędzy na komunię, więc kradł katalizatory
Autor: Policja Opolska

Kryminalni z Ozimka pracowali nad sprawami kradzieży katalizatorów z samochodów, do jakich doszło w kwietniu br. Straty jakie ponieśli pokrzywdzeni oszacowano na blisko 20 tysięcy złotych. Na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych oraz własnej pracy operacyjnej policjanci już kilka dni po zgłoszeniach ustalili podejrzewanego o te przestępstwa.

Mężczyzna był dobrze znany miejscowym policjantom. Ukrywał się przed organami ścigania w związku z wydanym przez sąd orzeczeniem.

Policjanci ustalili, że podejrzewany może ukrywać się nad jeziorem. Ich przypuszczenia okazały się trafne. 42-latek łowił ryby i zupełnie nie spodziewał się wizyty kryminalnych. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki, natomiast w miejscu zamieszkania ujawnili akumulatorową szlifierkę kątową, którą podejrzewany miał wycinać katalizatory.

Szczegóły w aktualnym wydaniu Tygodnika Ziemi Opolskiej z 19 maja - e-wydanie dostępne tutaj. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama