Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 23:54
Przeczytaj:
Reklama https://bigbagnagruz.pl/
Reklama Senator RP Beniamin Godyla

Powalczyli o puchar przewodniczącego

W niedzielę 24 kwietnia w szkółce Miro Deutsche Fussballschule w Chrząstowicach odbył się turniej piłkarski. Mali piłkarze powalczyli o Puchar Przewodniczącego TSKN. Rywalizacja była bardzo zacięta.
Powalczyli o puchar przewodniczącego
Autor: Rafał Bartek

Rozgrywki prowadzone były na boisku klubu 1. FC Chronstau-Chrząstowice. W jednodniowej imprezie udział wzięło 28 drużyn składających się w sumie z ponad 300 zawodników reprezentujących dziewięć oddziałów Miro Deutsche Fussballschule. Dla uczestników i gości zagrała też Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Chrząstowice.

Mecze rozegrane były w czterech kategoriach wiekowych: skrzat, żak, orlik oraz młodzik. Zawody w sumie trwały ponad siedem godzin. Młodym piłkarzom udało się strzelić mnóstwo bramek i przeprowadzono wiele ciekawych akcji. Atmosferę podkręcali niezawodni kibice, którzy zdzierali sobie gardła, dopingując swoich ulubieńców. 

W najmłodszych kategoriach wiekowych tj. skrzat i żak wszyscy zajęli pierwsze miejsce. Z kolei na podium orlików uplasowały się Staniszcze Wielkie, Chrząstowice oraz Walce. Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został Patryk Joszko z oddziału Staniszcze Wielkie, natomiast najlepszym bramkarzem - Kacper Maniecki z Wieszowej.

Szczegóły w aktualnym wydaniu Tygodnika Ziemi Opolskiej z 28 kwietnia - e-wydanie dostępne tutaj. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamapromienniki
Reklama
Reklama