Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 września 2022 00:56
Przeczytaj:
Reklama https://bigbagnagruz.pl/
Reklama Senator RP Beniamin Godyla

[ZDJĘCIA] Ulewa „nabroiła” w gminie

Centrum Komprachcic zostało zalane podczas obfitego opadu deszczu w czwartkowe (09.06) popołudnie. Najwięcej problemów mieli mieszkańcy ulicy Niemodlińskiej na odcinku od Samorządowego Domu Kultury do skrzyżowania z ulicą Kolejową.
[ZDJĘCIA] Ulewa „nabroiła” w gminie
Autor: Gmina Komprachcice

Centrum Komprachcic zostało zalane podczas obfitego opadu deszczu w czwartkowe (09.06) popołudnie. Najwięcej problemów mieli mieszkańcy ulicy Niemodlińskiej na odcinku od Samorządowego Domu Kultury do skrzyżowania z ulicą Kolejową. Studzienki nie nadążały z odprowadzaniem wody w rejonie przystanków autobusowych. Na czas wypompowywania wody przez strażaków odcinek głównej drogi we wsi został wyłączony z ruchu. Wody było na tyle dużo, że po jej odprowadzeniu  przez straż pożarną odnalezione zostały numery rejestracyjne samochodów, które odpadły podczas przejazdu aut przez zatopiony odcinek drogi. Zalane zostały także pobliskie posesje oraz parking.  Na miejscu pracowały jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Opola, OSP Komprachcice, OSP Polska Nowa Wieś oraz OSP Domecko. 

Opolska straż pożarna poinformowała, iż do godziny 18:15 odnotowano w naszym ponad 20 interwencji związanych z pogodą, większość dotyczyło samego Opola oraz okolic. Najczęściej strażacy pomagali mieszkańcom w wypompowywaniu wody z piwnic. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama